Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej Zatrzymano kradziony samochód - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano kradziony samochód

Maciej Pietraszczyk
21.02.2019

Na przejściu granicznym w Medyce zatrzymany został skradziony na Ukrainie luksusowy mercedes. Pojazd usiłował wwieźć na lawecie 42-letni obywatel Izraela.

W środę 20 lutego przed północą na przejściu granicznym w Medyce do kontroli na wjazd do Polski zgłosił się 42-letni obywatel Izraela, który na lawecie przewoził mercedesa model GLC220 (rok prod. 2016). 

W trakcie kontroli legalności pochodzenia pojazdu funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że jest zastrzeżony w międzynarodowej bazie Interpolu i poszukiwany w kilkudziesięciu krajach w związku z kradzieżą zgłoszoną na terytorium Ukrainy.

Pojazd, którego wartość oszacowano na 160 tys. złotych został zatrzymany i wraz z kierowca przekazany Policji.

 

zdj. Bieszczadzki OSG

  • Zatrzymano kradziony samochód
    Zatrzymano kradziony samochód
do góry