Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej Zaproszenie dla dziennikarzy - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaproszenie dla dziennikarzy

Ewelina Szczepańska
26.01.2022

Informujemy, że w czwartek, 27 stycznia, odbędzie się wizyta przedstawicieli mediów na budowie bariery na granicy polsko-białoruskiej. Prosimy redakcje zainteresowane wizytą o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: akredytacje.kg@strazgraniczna.pl.

Obowiązują takie same zasady, jak przy wjeździe do strefy przygranicznej. WięcejZasady obecności mediów w pasie przygranicznym z Białorusią .

Zgłoszenia będą przyjmowane dziś, 26 stycznia, do godziny 17.00.

Po otrzymaniu potwierdzenia udziału w wydarzeniu i zgody na wjazd do strefy, prosimy o przybycie w czwartek o godzinie 12.00 do Centrum Prasowego w gminie Kuźnica – Popławce 29.

Informujemy, że z powodu ograniczonej liczby miejsc, w wizycie może wziąć udział tylko jedna ekipa z danej redakcji. Kontakt w sprawie wizyty, szczegółowe informacje: Podlaski Oddział Straży Granicznej tel. 727-009-545.
Dziennikarze, którzy wezmą udział w wizycie zobowiązani są do posiadania przy sobie dokumentu tożsamości.


Newsletter dla dziennikarzy

Informujemy, że został utworzony dział "Zapowiedzi prasowe" , gdzie będą publikowane informacje skierowane wyłącznie do mediów.

Osoby zainteresowane otrzymywaniem informacji tam opublikowanych bezpośrednio na swojego maila muszą subskrybować dział.

Informacje będą przesyłane automatycznie, codziennie o godzinie 9:00, 11:00, 14:00 i 17:00.

 

do góry