Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej Kradziony Mercedes R Class i betoniarka zatrzymane na granicy - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradziony Mercedes R Class i betoniarka zatrzymane na granicy

Ewa Gajewska
31.10.2018

Wczoraj na przejściu granicznym w Medyce zatrzymano skradzioną we Włoszech betoniarkę (samochód ciężarowy marki MAN TGX), a na pobliskim parkingu - skradzionego w Niemczech Mercedesa R Class 2010. Szacunkowa wartość obu pojazdów wynosi 160 tys. zł.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Medyce SG i policjanci z Przemyśla zatrzymali wczoraj samochód marki Mercedes R Class (rok prod. 2010) na niemieckich numerach rejestracyjnych. Podczas kontroli ustalono, że auto wraz z tablicami rejestracyjnymi figuruje w bazie SIS jako utracone na terytorium Republiki Federalnej Niemiec. Szacunkowa wartość samochodu wynosi 80 tys. zł. Sprawę przekazano funkcjonariuszom policji z KMP w Przemyślu.

Na przejściu granicznym w Medyce, na kierunku wyjazdowym z Polski, zatrzymano betoniarkę MAN TGX (rok produkcji 2008), która również figurowała w bazach SIS  oraz Interpol jako skradziona na terytorium Republiki Włoskiej.  Jej wartość oszacowano na 80 tys. zł.

zdj. Bieszczadzki OSG

  • odzyskana betoniarka
    odzyskana betoniarka
do góry