Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej Straż Graniczna odzyskała kradzionego lexusa - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Straż Graniczna odzyskała kradzionego lexusa

08.07.2015

Dziś rano funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Augustowie zatrzymali kradzionego lexusa o szacunkowej wartości 200 tys. zł.

Dziś rano funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Augustowie zatrzymali kradzionego lexusa o szacunkowej wartości 200 tys. zł.

 

 

 

W Augustowie patrol straży granicznej zatrzymał  do kontroli lexusa z 2012 r. Kierowcą był 18-letni obywatel Litwy. Samochód na belgijskich numerach rejestracyjnych figurował w Systemie Informacyjnym Schengen jako skradziony w Belgii. Kierowca, w zamian za 500 euro, miał dostarczyć auto na Litwę. Ponadto belgijskie tablice rejestracyjne również figurowały w SIS, jako poszukiwane na terytorium Belgii.
Po sporządzeniu wymaganej dokumentacji 18-letni kierowca wraz z pojazdem zostanie przekazany Policji w Augustowie.

 

zdj. Podlaski OSG

do góry