Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej XXVII Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu - Aktualności -

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XXVII Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu

Ewelina Szczepańska
06.07.2017

Drużyna z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG zwyciężyła w XXVII Międzynarodowym Biegu po Plaży w Jarosławcu, w ramach którego zorganizowano Mistrzostwa Straży Granicznej w biegach przełajowych na dystansie 15 km.

Drużyna  w składzie: ppłk SG Roman Liśkiewicz z komendy oddziału, st. chor. SG Tomasz Kowalski z Placówki SG w Olsztynie i st. chor. SG Marcin Balcer z Placówki SG w Braniewie pokonali trudny odcinek  biegu po plaży, prawie 5 kilometrów pod wiatr.

W klasyfikacji indywidualnej funkcjonariuszy najlepszy był  st. chor. SG Tomasz Kowaliski z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG, który wywalczył tytuł mistrza Straży Granicznej, a także zajął I miejsce w kategorii M-40.