Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej Spotkanie Ministra SWiA z funkcjonariuszami pełniącymi służbę w Święta - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Spotkanie Ministra SWiA z funkcjonariuszami pełniącymi służbę w Święta

Dorota Bołotowicz
22.12.2017

Wczoraj Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak spotkał się z funkcjonariuszami podległych mu służb, aby szczególnie podziękować tym, którzy w okresie świątecznym będą strzegli bezpieczeństwa naszego kraju i obywateli. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej gen. bryg. SG Jacek Bajger.

Wasza droga życiowa, to służba innym ludziom -W czasie, gdy wszyscy zasiądą do wigilijnej wieczerzy, by świętować – część z Państwa będzie na służbie. I właśnie dlatego, by obywatele mogli w spokoju spotykać się z bliskimi w te Święta, ktoś musi czuwać i dbać o bezpieczeństwo innych. Za tą służbę dziś Wam dziękuję!

Ponadto z okazji Świąt Bożego Narodzenia szef MSWiA życzył samych radosnych chwil pełnych domowego ciepła, spędzonych w rodzinnym gronie.

W spotkaniu, które odbyło się w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie wzięli udział funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, którzy będą pełnili służbę podczas Świąt, a także słuchacze szkoły pożarniczej.

Wcześniej, w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie, minister Mariusz Błaszczak wręczył nagrody wyróżniającym się policjantom, strażakom i strażnikom granicznym.

​Zdj. Śląski OSG 

  • Spotkanie ministra SWiA z funkcjonariuszami pełniącymi służbę w Święta
    Spotkanie ministra SWiA z funkcjonariuszami pełniącymi służbę w Święta
  • Spotkanie ministra SWiA z funkcjoanriuszami pełniącymi służbę w Święta
    Spotkanie ministra SWiA z funkcjoanriuszami pełniącymi służbę w Święta
  • Spotkanie Ministra SWiA z funkcjonariuszami pełniącymi służbę w Święta
    Spotkanie Ministra SWiA z funkcjonariuszami pełniącymi służbę w Święta
do góry